#1 2009-07-06 22:49:33

Ramires

Moderator

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Wybory na CLASS LIDERÓW

Temat poświęcony jest wyborom na Class Liderów w naszej gildii. Wybory rozpoczynają się dziś o godzinie 24 i  trwać będą 2 tygodnie ( każdy pełnoprawny gildiowicz może zgłosić się do wyborów) po tym okresie odbędzie się zebranie Oficerów i rozstrzygniemy kto zostanie CL.

WYMAGANIA :

1. CL powinna być to osoba kompetentna i odpowiedzialna - znająca wagę rangi CL ( jest to bardzo ważna funkcja w gildii )
2. To osoba także znająca swoją klasę "na wylot" (znajomość większości buildów PVE danej klasy którą reprezentuje, a także statów odpowiednich dla każdego drzewka talentów )

FUNKCJE CL :

1. Stworzenie i umieszczenie na naszym forum obowiązujących buildów na raidy
2. Sprawdzanie buildów danej klasy przed raidami ( żeby np któryś gildiowicz nie wybrał się na raid z buildem PVP )
3. Pomoc w zakresie danej klasy innym graczom, którzy tej pomocy będą potrzebować
4. Zajmowanie się rekrutacją - invite do gildii, obserwacja nowo przyjętych graczy(swojej klasy) - ( czy dany gracz angażuje się w życie gildii, stara się aby w niej zostać - związane jest to z okresem próbnym(patrz regulamin gildii)) - a także uzupełnianie informacji w Temacie o rekrutacje ( np zamknięcie rekrutacji swojej klasy lub jej otwarcie - tu wymagana konsultacja z Gmem i oficerami )

Oto wzór formularza do wyborów (składamy je w tym temacie) :

1. Nick
2. Klasa
3. Krótkie ale treściwe uzasadnienie dlaczego "JA" będę najlepszym CL danej klasy

Wyniki zastaną ogłoszone na forum - Pozdrawiam RAMIRES :)

Offline

 

#2 2009-07-07 16:29:42

Critic

Użytkownik

Skąd: Ciemna strona mocy
Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wybory na CLASS LIDERÓW

Critic

Druid

Dlaczego ja? Mysle, ze wybranie mnie na CL bedzie dobrym wyborem, poniewaz juz od dluzszego czasu gram drutem (takze na globie) i znam jego mocne i slabe strony. Po drugie jestem osoba na ktorej mozna polegac:)

Offline

 

#3 2009-07-07 18:28:34

Edd

Użytkownik

6110000
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wybory na CLASS LIDERÓW

Edd

Rogue

Podobnie jak mój przedmówca, już dość długi czas gram ta klasa (będzie z 2-3lata). Przed wipe serva godzinami chodziłem na raidy typu kara, za, hyjal, itp i poznałem "tajniki" ich przejscia (teraz trochę się zmieniło, ale nie tak dramatycznie :) ), no i chętnie służę pomocą innym rogala co graja 1 raz (doradzić build pve, sprzęcik itp) oraz pełniłem podobna funkcje pewien czas temu gdy "główny" cl był nieobecny. To by było na tyle teraz, wszelkie pytania mile widziane :>

Offline

 

#4 2009-07-11 11:49:34

Trindomerel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybory na CLASS LIDERÓW

Trindomerel

Priest

Ktoś powiedział, że do bycia priestem trzeba mieć powołanie. Zgadzam się z tym, i nie wyobrażam sobie gry inną klasą. Znam jego słabe i mocne strony, PvP i PvE nie jest mi obce. Dla mnie granie w World of Warcraft to granie priestem.
Na raidach czuję się idealnie w roli healera. Z mojej strony mogę zaoferować pełne zaangażowanie, kulturę osobistą oraz mój wolny czas. Jestem tutaj dla Was.

Offline

 

#5 2009-07-13 09:23:34

Sarine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wybory na CLASS LIDERÓW

--> Sarine

Mhm to tak:
Jak wszyscy chcą to mogę zostać Liderem Klasy Rogali.
Gram Roguem spory szmat czasu i mam tą postać opanowaną do perfekcji, zarówno w PvP jaki i PvE.
Na SangRealu nie gram zbyt długo więc nie wszyscy mnie poznali "jeszcze":P
Ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam na Andeerie, bądź pisać pm.

A tak btw, Nerax na Lidera Locków!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cdarkcrusade.pun.pl www.tyry.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.avatar2009.pun.pl www.shamanan58.pun.pl